25 Şubat Survivor Ünlüler Takımından Kim Elendi ? Sms Sonuçları

ardahan,survivor eleme,survivor dokunulmazlık oyunu,survivor kim elendi,survivor 1. bölüm izle,ersin korkut boy,survivor ilk bölüm izle,survivor yasin,survivor kim elendi,survivor elif,survivor fatma,survivor melis,survivor tuğba,tuğba melis türk,survivor izle,survivor kim elendi bu akşam,survivorda kim elendi son dakika 2020,sörvayvır son kim elendi,ünlüler takımından kim elendi,survivor ünlüler kim elendi,survivor ünlüler takımı kim elendi,survivor ünlüler takımında kim yazıldı,survivor ünlüler konseyi,survivor ünlüler kimin 25 şubat

Survivor Sms Sonuçları Kim Elendi


25 Şubat Salı Survivor Sms Oylaması Sonuçları Ne?

Survivor ada konseyinde seyirciden en çok oy alan isimler Barış ve Ersin oldu.

25 Şubat Salı Survivor Ünlüler Takımından Kim Eleme Adayı Oldu?
Bu ada konseyinde bu akşam seyirciler oylama yapılacak ve bir aday bu akşam çıkıyor. Yapılan oylamada elenmesi için en çok yazılan isim Derya oldu.

25 Şubat Salı Survivor Ünlüler Eleme Adayları
Biliyorsunuz ki ada konseyine çıkan ünlüler ilk aday olarak Derya’yı seçmişlerdi. Ada konseyinden sonra kendi aralarında değerlendirmede bulunan ünlüler bakalım bu sms sonuçlarına göre kim gidecek. Survivor sms sonuçlarında 1.ve 2. olan isimler elenmesi için Melis ve Mert bu isimleri söyledir.

Böylelikle 3 isim eleme adayı oldu bu isimler Derya, Melis ve Mert.

25 Şubat Survivor 2020 Ünlülerde Kim Elendi?

25 Şubat Salı günü yapılan sms oylamasında seçilen isimler Ersin ve Barış olmuştur. Bu iki isim elenmesi için Melis ve Mert’i söylediler. Sms sonuçlarında rakiplerinden daha az oyu alan isim Melis Survivor’a veda etti.


25 şubat survivor kim gidecek,survıvor da kim elendi,sorvayvır kim elendi,survibor kim elendi,survivor ilk kim elendi,survivor ünlüler kim elendi,survıvor kim elendi,survivor ünlülerden kim elendi,survivor 2020 kadrosu,surviver kim elendi,survıvorda kim elendi,acun survivor araba,ardahan,survivor eleme,survivor dokunulmazlık oyunu,survivor kim elendi,survivor 1. bölüm izle,ersin korkut boy,survivor ilk bölüm izle,survivor yasin,survivor kim elendi,survivor elif,survivor fatma,survivor melis,survivor tuğba,tuğba melis türk,survivor izle

survivor ünlülerden kim elendi,unlulerden kim elendi,survivor ünlülerden kim elendi,survivor geçen hafta kim elendi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.