10 Mart Survivor Ünlüler Kim Elendi ? Sms Sonuçları

ardahan,survivor eleme,survivor dokunulmazlık oyunu,survivor kim elendi,survivor 10. bölüm izle,ersin korkut boy,survivor ilk bölüm izle,survivor yasin,survivor kim elendi,survivor elif,survivor fatma,survivor gizem,survivor izle,survivor kim elenecek,ünlülerden kim elendi,ünlüler kimi yazdı,ünlüler kimi elenmesi için yazdı,eleme survivor 10 mart…
survivor kim elendi bu akşam,survivorda kim elendi son dakika 2020,sörvayvır son kim elendi,ünlüler takımından kim elendi,survivor ünlüler kim elendi,survivor ünlüler takımı kim elendi,survivor ünlüler takımında kim yazıldı,survivor ünlüler konseyi,survivor ünlüler kimin ismini yazdı, 10 Mart Salı kimin adı yazıldı.

Survivor, Survivor 2020, Eleme, Sms Sonuçları, Ünlüler Kim Elendi, Kim Elendi, Eleme Konseyi,
Survivor, Survivor 2020, Eleme, Sms Sonuçları, Ünlüler Kim Elendi, Kim Elendi, Eleme Konseyi, 

10 Mart Salı Survivor Sms Oylaması Sonuçları Ne?
Survivor ada konseyinde seyirciden en çok sms oyu alan isimler sırasız şekilde Mert ve Ersin oldu.

Ersin ve Mert elenmesi için iki ismi söyledi. İsimler İrem ve Aycan oldu.

10 Mart Salı Survivor Ünlüler Takımından Kim Eleme Adayı Oldu?
Bu ada konseyinde bu akşam seyirciler oylama yapılacak ve bir aday bu akşam çıkıyor. Yapılan oylamada elenmesi için en çok yazılan isim Aşım Burçe Tunay oldu.

10 Mart Salı Survivor Ünlüler Eleme Adayları

Eleme adaylarının ilki geçen gün oylamada çıkan Aşkım Burçe Tunay olmuştu bakalım bu akşamki oylamada kimler çıkacak ve kim Survivor’a veda edecek..

SURVİVOR’A VEDA EDEN İSİM EN AZ OYU ALARAK İREM OLDU.

10 Mart survivor kim gidecek,survıvor da kim elendi,sorvayvır kim elendi,survibor kim elendi,survivor ilk kim elendi,survivor ünlüler kim elendi,survıvor kim elendi,survivor ünlülerden kim elendi,survivor 2020 kadrosu,surviver kim elendi,survıvorda kim elendi,acun survivor araba,ardahan,survivor eleme,survivor dokunulmazlık oyunu,survivor kim elendi,survivor,ersin korkut boy,survivor ilk bölüm izle,survivor yasin,survivor kim elendi,survivor elif,survivor fatma,survivor melis,survivor tuğba,tuğba melis türk,survivor izle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.